Blízko do centra
a predsa v prírode!
Ďakujeme za dôveru
Predali sme už 115 zo 120 bytov

Náš projekt Park Anička získal ocenenie

STAVBA ROKA 2017

za architektonické riešenie

S hrdosťou chceme oznámiť, že náš tím získal v súťaži STAVBA ROKA 2017 hlavnú cenu za architektonické riešenie.

Pozrite si videá k projektu Park Anička

Zažite bývanie v Košiciach aké Vám ponúkajú byty obytného komplexu Park Anička, prostredníctvom videoprezentácie. Zaujíma Vás aj čo na projekt hovorí architekt?

Doprajte si aktívny odpočinok každý deň. Hľadáte byt? Vyberte si miesto pre váš domov, kde dokážete načerpať energiu po náročnom dni a kde budú vyrastať vaše deti. Bývanie v rekreačnej zóne Anička, ktorá je obľúbeným miestom Košičanov pre šport, oddych a zábavu prináša pohodu dovolenky každý deň. Obytný komplex Park Anička ponúka moderné bývanie v prírode s vynikajúcou dostupnosťou centra mesta. Každý byt bol z hľadiska dispozície riešený individuálne pre váš maximálny komfort.

Výhody projektu

Ideálne bývanie

Moderná stavba so vzdušnou architektúrou, dostatkom prirodzeného svetla, s ponukou širokého výberu bytov s praktickými dispozíciami. Dobrá orientácia na svetové strany, priestranné terasy.

Kvalitná novostavba

Odvetraná fasáda, zateplená minerálnou vlnou. Veľké francúzske okná, nadštandardná zvuková izolácia medzi bytmi. Podlahové vykurovanie bytov, sadrové omietky a anhydridové podlahy.

Výborná lokalita

Park, množstvo zelene, športoviská, kúpalisko, detské ihriská, rieka Hornád, či minerálny prameň v tesnej blízkosti. Blízko do centra a predsa v prírode.
Čo viac si môžete priať?

Vlastný uzavretý areál

Uzavretý areál s relaxačnými zónami, altánkami pre grilovanie, fontánou, športovým a detskými ihriskami. Monitorovací kamerový systém celého areálu, navrhnutý pre súkromie a bezpečnosť vás a vašich detí.

Výstavba realizovaná v celku

Byty sa budú odovzdávať majiteľom až po ich úplnom dokončení, vrátane parkových a terénnych úprav, aby ste si ihneď po nasťahovaní mohli vychutnávať vaše nádherné bývanie.

Všetko na dosah

Obchod a škôlka priamo v rámci obytného komplexu. Výborná dostupnosť nákupných centier napríklad OD Mier, Hypermarket TESCO, Baumax a NAY.

Napísali o nás v denníku Korzár

Aktuality


Dokončovanie prác v bytoch a úpravy vonkajšieho areálu

Vo všetkých objektoch sa začali osadzovať bezpečnostné sklá na balkónoch / logiách a terasách, realizujú sa dokončovacie práce elektroinštalácie, zdravotechniky, dokončujú sa maľby bytov a spoločných priestorov. V rámci areálu sa začalo pracovať na oddychovej zóne….

read more

Napísali v médiách o našom projekte BASTION

V centre Košíc vyrastá eco-friendly biznis centrum

„Ekologické zmýšľanie je IN v mnohých spektrách súčasného života a svoje miesto má i v stavebníctve. Napriek tomuto modernému trendu je na Slovensku len málo zelených stavieb. Košice sa môžu onedlho popýšiť, že jedna z takýchto eco-friendly budov bude ich súčasťou…“…

Unikátna stavba v centre Košíc

„Ide o unikátnu zelenú stavbu s modernou architektúrou, špičkovými technológiami, nízkymi režijnými nákladmi a nadštandardnou kvalitou pracovného prostredia. Nehovoriac o tom, že takýchto budov na Slovensku je pomerne málo.“…

Galéria

Hľadáte byt Košice ako na dlani? Krásne priestranné terasy, množstvo zelene? Možnosť relaxu a športu akú Vám neponúka žiadna iná lokalita v Košiciach? Teraz máte jedinečnú možnosť bývať v jednom z posledných bytov projektu Park Anička. Možnosť výberu zo širokej škály bytov. Menšie 3 izbové a 2 izbové byty, ako aj veľké priestranné byty pre väčšie rodiny. Park Anička ponúka nehnuteľnosti na aké Košice čakali.

%

bytov je predaných

These documents may be utilised in schools, in offices, or for another reason in review writing definition which somebody needs a term paper for their paper.