Stavba

Informácie o stavbe, o režijných nákladoch, dokumenty na stiahnutie
Obytný komplex Park Anička je výnimočný v mnohých ohľadoch. Jeho základnou filozofiou je vytvoriť moderné a kvalitné bývanie v rekreačnej lokalite plnej zelene, ale zároveň v blízkosti centra mesta, v bezpečnom a plne vybavenom areáli, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.

Modernú vzdušnú architektúru a jedinečnosť navrhnutých dispozícii podtrhujú veľké francúzske okná, poskytujúce dostatok prirodzeného svetla. V štyroch obytných domoch je navrhnutých 115 bytov s rozlohou od 47,91 – 143,98 m2 s balkónmi, loggiami a terasami od 5,61 – 179,61 m2. Tie sú riešené tak, aby nebolo narušené vaše súkromie. Pre obyvateľov bytov bude k dispozícii 267 parkovacích miest z toho 104 v podzemných garážach a 163 formou vonkajšieho státia.

Pre vyššiu kvalitu a pohodlie vášho bývania sme do štandardov projektu zahrnuli to, čo sa inde už považuje za nadštandard. Okrem kvalitných stavebných materiálov a komponentov je v projekte navrhnutá odvetraná fasáda zateplená minerálnou vlnou, steny medzi bytmi a verejnými priestormi o hr. 300 mm tvorí výplňové murivo z akustických tehál, ktoré majú nadštandardné zvukovo-izolačné vlastnosti, podlahové vykurovanie bytov, sadrové omietky a podlahy či bezpečnostné vchodové dvere bytov. Klient má však napriek tomu možnosť vybrať si aj zo širokej ponuky nadštandardnej výbavy bytu.

Vstup do uzavretého areálu ako aj vstupy do jednotlivých obytných domov sú elektronicky chránené a monitorované. Areál bude vybavený relaxačnými zónami, altánkami pre grilovanie, fontánou, športovým a detskými ihriskami. Súčasťou areálu bude aj polyfunkčný objekt určený pre obchodné priestory, reštauráciu, kaviareň, škôlku a kancelárske priestory.

Presvedčte s o kvalite! Pozrite si Jednotlivé štandardy bytového komplexu Park Anička.
Štandardy
Stiahnite si dokumenty. Cenníky, pôdorysy bytov a podlaží, štandardy vo formáte PDF.
Dokumenty
Prehľad nákladov na vykurovanie, dodávku a ohrev vody a na alektrickú energiu
Režijné náklady